Tootefotode sessioon, mille käigus valmisid kohustuslikud kataloogipildid ja meeleolukamate hetkede jäädvustamine ettevõtte vajadusi arvestades.

Kliendi esmane vajadus oli saada  etteantud parameetritele vastavad tootefotod veebipoele. Kuna kasutatakse teisigi meediakanaleid, tegime seeria vahetumaid fotosid tootmisest, toodetest.

Iidlase Maiuse kaubamärki kandvate kalatoodete valmimise päevaring algab varahommikuse kalapüügiga merel, mil piltnik veel magusat und magab. Nii on fotol mõni aeg hiljem jäädvustatud mõrd Jausa lahes, püüdja ise parasjagu muude toimetamistega tegelemas.

Kalad püütud, tuleb tema turustamisega hakata tegelema. Kui on hakkamist, nagu Koslapesa perel, siis kantakse selle eest hoolt, et kalale tootena väärtust juurde anda ja turustamise aega võimalikult pikaks venitada.

Oleme kokkuleppinud, et lisaks Hiiumaa tootjate veebipoe kataloogi fotodele teeme ka tootmisest ja toodetest meeleolukamaid fotosid, mida erinevates meediakanalites kasutada.  Rõõmsa ja lahke olemisega perenaine Liana ja pere pesamuna avavad uksi, mille taga kalast tooteks valmimise erinevad etapid nähtavaks saavad.  Ühiselt veedetud aeg ja räägitud jutud on loonud mõnusa õhustiku, kus puudub poseerimine ja hakkaja ettevõtjatest perekonna argipäev oma loomulikkuses nähtavaks saab. Üheks vestluse teemaks on ettevõtja pildivajadus, kuidas ise lihtsalt vaja minevaid, meeleolukaid fotosid teha.

Hiiumaa tootjate veebipole kataloogipltidel sai tooted foto taustast väljalõigatud ja valgele taustale asetatud. Nii on kõigil tootefotodel ühetaoline valge taust, toonierinevusteta.

Tootefotode sessioon, milles valmivad Sulle vajalikud ülesvõtted, on vaid kokkuleppe kaugusel. Minu kontaktid.