Mari Jürjensi album “Omaenese ilus ja veas” on elavas esituses kõlamas 6. novembril 2021 KUMU auditooriumis. Albumi “Omaenese ilus ja veas” eest on  Marile omistatud Eesti Muusikaauhind Autorilaulu/Rahvaliku albumi kategoorias.

Mariga koos tuleb lavale musitseerima  suurepärane bänd koosseisus Aivar Surva, Ain Agan, Robert Jürjendal, Sten-Olle Moldau ja Indrek Mällo.

Albumi 1. sünnipäeva kontsertist teada andmise teekonnal oli meeldiv võimalus kuulutustele vajalikud fotod jäädvustada.

Kaunist muusikat pildile ei püüa, küll saab jäädvustada esitajaid. Mõnel korral aastas koos muusitseeriva bändi liikmete pildile saamise väljakutseks on nende üheaegselt samasse kohta kokku tulemine. Paistab nii, et hea plaan sellistel puhkudel on esinemise ja pildistamise klapitamine moel, kus iga järgneva esinemise vajalikud ettevalmistused tehakse parasjagu toimuva koos musitseerimise ajal. Ollakse juba kokku tuldud.

Nii see sellel korral oli. Mari Jürjens ja tema bänd koosseisus Aivar Surva, Indrek Mällo, Sten-Olle Moldau koos erikülalistena kaasatud suurepäraste kitarristide Ain Agana ja Robert Jürjendaliga esitasid kaunist muusikat Sõru Jazzil septembri algul. Heliproovide ja kontserti vahele jääval ajal võtsid muusikud kohad sisse Sõru paadikuuri kõrval oleval rannaniidul mõne pildi jäädvustamiseks.

Pildistamisel püüdsin jätta ülesvõtetele võimalikult palju neutraalset pinda, kuhu plakati kujundaja omalt poolt saaks lisada vajalikud tekstid. On hea teada, mille tarvis pilte kasutatakse. Nii saab pildistades vajadustega arvestada.

Kujundaja, Veiko Tubina,  käe all on valminud puhas, minimalistlik veebikuulutus:
https://lnkd.in/ec2wvnNH

#Marijürjens, #fotokuulutusekujundamiseks #Sõru #Hiiumaa